Kuruluş Hakkında

Bulunduğu coğrafya’ya değer katan, milli ve manevi değerlerine saygılı, önce Türkiye’m sonra Türkçe’m diyen, değer yaratan Türk toplumuna katkıları ile örnek bir kuruluş olarak Türk medya sektöründe; yazılı, görsel, işitsel ve dijital yayın alanlarında öncü kuruluş olmak ve bu konumunu korumak hedeflerimiz arasındadır.

Türkiye Haberi ailesi her türlü yeniliğe açık, şeffaf ve tarafsız yapısıyla bugün ülkemizi ve dünyayı iyi tanıyabilen, yorumlayabilen, bulunduğu alana nicel ve nitel katkı sağlayabilen şeffaf bir yapıdır.

Her türlü beklentiden uzak olarak sadece haber yapmak için kurduğumuz internet gazetesinde ana akım medyaya meydan okuyan gücünü gençlerin mutluluğu ve enerjisinden alan bir kuruluşuz.

Kaliteli bir yayın hayatını benimseyen, doğru, tarafsız ve güncel haberler ile toplumu bilgilendiren, eğitici ve öğretici içerikli yayınlar geliştiren ve bunları yaygınlaştıran öncü medya grubu olmak nihai hedeflerimizdendir.
İnsana, çevreye, doğruya, ilkelere ve hukuka riayet etmeyi ilke edindiğimiz bu yolda Türkiye Haberi internet gazetesi olarak yayın hayatına başlıyoruz.