Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muhammet Emin Çam’ın Başarısı

Eczacılık Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyemiz Doç. Dr. Muhammet Emin Çam ve University College London Öğretim Üyelerinden Prof. Mohan Ediresingle’nin sorumlu yazar olarak yer aldığı ve University College London-Marmara Üniversitesi iş birliğinde yürütülen orjinal araştırma makalesi “O...

Eczacılık Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyemiz Doç. Dr. Muhammet Emin Çam ve University College London Öğretim Üyelerinden Prof. Mohan Ediresingle’nin sorumlu yazar olarak yer aldığı ve University College London-Marmara Üniversitesi iş birliğinde yürütülen orjinal araştırma makalesi “Optimization of Process-Control Parameters for the Diameter of Electrospun Hydrophilic Polymeric Composite Nanofibers” Macromolecular Materials and Engineering (Impact Factor: 4.367, Q1 İndeks) tarafından iç kapak sayfası olarak seçildi.

Öğretim üyemizi ve çalışmada yer alan diğer yazarlar Prof. Mohan Ediresinghe, Fawzan S. Alfares, Ece Güler ve Hussain Alenezi’yi tebrik ederiz. Makaleye ve kapak sayfasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/mame.202100471 https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/mame.202170049

25 Nis 2022 - 15:47 - Haberler

istanbul haber