23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Şanlıurfa’da Dolu Dolu Geçti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilen etkinlikler Eyyübiye ilçesi Sanat Sokağı’nda başladı. “Sanat Sokağın’da” çocuklar palyaçolar eşleğinde gönüllerince eğlenip Aileleriyle beraber Taş boyama ve Ebru Sanatı yaptı. Etkinlikler akşam saatle...

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilen etkinlikler Eyyübiye ilçesi Sanat Sokağı’nda başladı.

“Sanat Sokağın’da” çocuklar palyaçolar eşleğinde gönüllerince eğlenip Aileleriyle beraber Taş boyama ve Ebru Sanatı yaptı.

Etkinlikler akşam saatlerinde de devam etti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Şair Nabi Dijital Sinemada ellerinde Türk Bayraklarıyla “Köstebekgiller Gölge’nin Tılsımı” animasyon filmini izlediler.

Gazi Mustafa Kemal tarafından çocuklara armağan edilen bu güzel ve anlamlı günde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çocukların bayramında onları yalnız bırakmadı.

 Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı ekipleri, Şanlıurfa Gönüllü Palyaçolar ekibi ile birlikte sokak sokak dolaşarak çocuklara 23 Nisan çocuk bayramını yaşattılar.

Sokaklarında sanat otobüsünü gören çocuklar soluğu balkonlarda aldı. Alkışlar ve balonlarla kendileri için gerçekleştirilen gösterileri izlediler.

25 Nis 2022 - 17:11 - Haberler

istanbul haber