23 NİSANDA İLİMİZİN KÜÇÜK VALİSİ TALEP ETTİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN,SÖZ VERDİĞİ TOPLARI ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULUNA TESLİM ETTİ.

23 NİSANDA İLİMİZİN KÜÇÜK VALİSİ TALEP ETTİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, SÖZ VERDİĞİ TOPLARI ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULUNA TESLİM ETTİ.    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Tekirdağ Valilik makamına temsilen Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM’ ın koltuğuna...

23 NİSANDA İLİMİZİN KÜÇÜK VALİSİ TALEP ETTİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, SÖZ VERDİĞİ TOPLARI ÖĞRENİM GÖRDÜĞÜ OKULUNA TESLİM ETTİ.    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Tekirdağ Valilik makamına temsilen Tekirdağ Valimiz Sayın Aziz YILDIRIM’ ın koltuğuna oturan Safiye Osman Çeliker İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Eymen Resul CAN, makamını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN’ den öğrenim gördüğü okuluna basketbol, futbol, hentbol ve voleybol topları talebinde bulundu. Bunun üzerine o gün verdiği sözü tutarak yerine getiren Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN, Safiye Osman Çeliker İlkokuluna giderek basketbol, futbol, hentbol, voleybol toplarını teslim etti.  

28 Nis 2022 - 02:17 - Haberler

istanbul haber