Başkan Büyükkılıç, Ramazan’da da Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kayseri’de gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyen Başkan Büyükkılıç, her fırsatta vatandaşlarla buluşmaya, onların talep ve önerilerini dinlemeye ayrı bir önem veriyor. Büyükkılıç, bu kapsamda Hunat Mahallesi ve Sivas Caddesi esnaflarını ziyaret ederek, vatandaş ve esnafların talepl...

Kayseri’de gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyen Başkan Büyükkılıç, her fırsatta vatandaşlarla buluşmaya, onların talep ve önerilerini dinlemeye ayrı bir önem veriyor. Büyükkılıç, bu kapsamda Hunat Mahallesi ve Sivas Caddesi esnaflarını ziyaret ederek, vatandaş ve esnafların taleplerini dinleyip sohbet etti.

Başkan Büyükkılıç’ın esnaf ziyaretinde bir müzik kafede karşılaştığı müzisyenler, Büyükkılıç’a kısa bir dinleti sundu.

Esnaf ve vatandaşların Kadir Gecesi’ni kutlayan Başkan Büyükkılıç, “Gönül insanları burada, birbirimize sahip çıkmaya, birbirimize dua etmeye çok ihtiyacımız var” dedi.

Esnaflar ve vatandaşlar da Büyükkılıç’a ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmeyen Başkan Büyükkılıç, vatandaşlarla ve esnaflarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

29 Nis 2022 - 03:31 - Haberler

istanbul haber