Reklamı Kapat

RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞUBE MÜDÜRLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.

RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞUBE MÜDÜRLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN, Ramazan Bayramı öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz şube müdürleri ve personeli ile bayramlaşarak,”Birlik, bera...

RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ,GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÜZGÜN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞUBE MÜDÜRLERİ VE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN, Ramazan Bayramı öncesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz şube müdürleri ve personeli ile bayramlaşarak,”Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun en güzel şekilde hissedildiği Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sizlere ve ailenize sağlık ve esenlikler temennisiyle, Bayramın milletimize, ülkemize, spor camiamıza ve İslam âlemine barış, huzur,sağlık ve refaha vesile olmasını Allah’tan diliyorum.”dedi.

30 Nis 2022 - 02:11 - Haberler

istanbul haber