Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği Sertifika Programı

Socios.com Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği Sertifika Programı Socios.com Türkiye,  KHAS Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile spor endüstrisinde, özellikle de ‘blockchain ve spor’ alanında kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik ücretsiz eğitim programı düzenliyor. Spor ve blockchai...

Socios.com Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği Sertifika Programı

Socios.com Türkiye,  KHAS Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile spor endüstrisinde, özellikle de ‘blockchain ve spor’ alanında kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik ücretsiz eğitim programı düzenliyor.

Spor ve blockchain alanında çalışmalar yapan Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinin ve konusunda uzman yöneticilerin öncülüğünde gerçekleşecek eğitim programı, sporun dijital dünya ile olan etkileşimine yeni bir pencere açarak ışık tutmayı hedefliyor.

Ücretsiz olarak sunulan, başvuru sonrası değerlendirme usulüyle seçilecek katılımcıların dahil edileceği bu eğitim programı sonunda, KHAS Spor Çalışmaları Merkezi tarafından verilecek katılım sertifikasının yanı sıra başarılı katılımcılara iş ve staj imkanları da sağlanacak. 

Programa başvuru için son tarih 10 Mayıs Salı günüdür.

Detaylar ve Başvuru Prosedürü

Eğitim Tarihleri: 17 Mayıs Salı – 9 Haziran Perşembe 2022

Ders Saatleri: 19:00-21:00

Eğitim Modeli: Yüz Yüze Eğitim

Eğitim Sistemi: Ders ve Panel/Söyleşi

Eğitim Yeri: Workington Levent Ofisleri, İstanbul

Kontenjan: 16 Katılımcı

Başvuru Şartları:

Herkesin katılımına açıktır. İki aşamalı başvuru sistemi vardır. 1. Aşama: Aşağıda bulunan online kayıt formu doldurulur. 2. Aşama: [email protected] adresine güncel CV ve motivasyon mektubu gönderilir.

Gönderiler teslim alındığında adaya ‘alındı maili’ gönderilir. Eğer bu maili almadıysanız lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Başvurular sonrasında programa seçilen adaylara 13 Mayıs Cuma günü bilgilendirme yapılacaktır. Program Ücreti: Ücretsiz

Başvuru Formu:

Son Başvuru Tarihi: 10 Mayıs 2022, Salı

Eğitim Konu Başlıkları*:

Spor Endüstrisine Genel Bakış Spor Pazarlamasında Dijital Trendler Sporda İletişim Sporda Markalaşma Sporda Dijitalleşme ve ‘Gamification’ Değişen Taraftarlık Anlayışı ve Futbol Kültürü Spor Ekonomisi Spor Hukuku ve Yeni Spor Yasası Blokzincir ve ‘Fan Token’lar NFT ve Metaverse Dünyasında Spor Eğitmen Listesi (soyadı sırasına göre)*:

Devrim Danyal / Dijital Para ve Blokchain Eğitmeni, Danışman Fatih Doğan / Spor Yazarı ve Gazeteci, TRT Spor Yorumcusu Emir Güney / Kadir Has Üni. Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü, Hukuk Fakültesi Öğr. Gör. Bikem Kanık / Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı  Dr. Taner Karaman / Dijital İçerik Yöneticisi, Öğretim Üyesi Engin Kehale / Maçkolik İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kıyıcıoğlu /Saran Holding Radyoları Reklam ve Satış Direktörü Bora Koçyiğit / GAMI Teknoloji Altuğ Öztürk / Socios.com Türkiye Direktörü Doç. Dr. Gülberk Gültekin Salman / Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Çağdaş Sevinç / Futbol Arena Platformu Kurucusu Cem Sezgin / Deloitte Türkiye Danışmanlık Ortağı, Futbol Endüstrisi Uzmanı Mehmet Şenol / Spor Yazarı Mete Türkmenoğlu / LaLiga Türkiye Sorumlusu Serdar Yıldız / Sports ERP Genel Müdürü Program Başvuruları Hakkında İletişim:

Emir Güney

KHAS Spor Çalışmaları Merkezi

[email protected]

0212 533 65 32 #4934

*Socios.com ve KHAS Spor Çalışmaları Merkezi, program konu başlıkları ve eğitmenlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

Son Değişiklik: 29.04.2022, 17:20

30 Nis 2022 - 06:47 - Haberler

istanbul haber