Medeniyet Üniversitesi Medeniyet Üniversitesi Akademik ve İdari Personeli İftar Programında Buluştu

İstanbul Medeniyet Üniversitesi akademik ve idari personeli ile aileleri, Rektörlüğümüz tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Yeni derslik binamızın yemekhanesinde düzenlenen iftar programına; rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Yaşar Bülbül ve P...

İstanbul Medeniyet Üniversitesi akademik ve idari personeli ile aileleri, Rektörlüğümüz tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Yeni derslik binamızın yemekhanesinde düzenlenen iftar programına; rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Yaşar Bülbül ve Prof. Dr. Fatih Sarıoğlu, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Ekrem Tak, Dekanlarımız, akademik ve idari personelimiz ile aileleri katıldı.

Yoğun katılımla ve samimi bir ortamda gerçekleşen program, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Emin Maşalı’nın iftar yemeği öncesinde Kuran-ı Kerim okumasıyla başladı.

İftar programının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik kısa bir konuşma yaparak, Ramazan ayının önemine dikkat çekti. Üniversitemizin birlik beraberlik çatısı altında hızla geliştiğine vurgu yapan Rektörümüz Prof. Dr. Çelik, iftar programına katılan personellerimizle ve aileleri ile tek tek selamlaştı. İkramların ve toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi

30 Nis 2022 - 07:16 - Haberler

istanbul haber