İzmir Bucalı öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine paket paket sevgi

İzmir Buca'daki öğrenciler ihtiyaç sahiplerine bayram için hediye hazırladı. İZMİR İGFA- İzmir’in Buca ilçesinde Türk Kızılay Buca...

İzmir Buca'daki öğrenciler ihtiyaç sahiplerine bayram için hediye hazırladı.

İZMİR İGFA-
İzmir’in Buca ilçesinde Türk Kızılay Buca Şubesi’nin “Bir Sınıf Dolusu Erzak Paketi” projesine okullardan yoğun katılım gerçekleşti. Öğrenciler, öğretmenler ve velilerin katkıları ile toplanan paketler ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılıyor. Öğrencilerin kolilerin üzerine yazdığı duygu dolu notlar dikkat çekti.Proje hakkında bilgi veren Türk Kızılay Buca Şube Başkanı Kamuran Temel, “Milli birlik ve beraberlik duygusunu daha da yoğun yaşadığımız Ramazan Ayı’nda her sınıfımızdaki öğrencilerin işbirliği ile hazırlanacak erzak paketleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz.”


“Bir Sınıf Dolusu Erzak Paketi” projemiz kapsamında ihtiyaç sahibi aileler için bizlere erzak kolisi bağışında bulunan ve sımsıcak notlarıyla bizleri duygulandıran Buca Hayme Hatun Anaokulu’ndaki öğrencilerimize, kolileri özenle hazırlayan Kızılaycılarımıza çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, İyilik paylaştıkça güzel” dedi.

30 Nis 2022 - 13:29 - Yaşam

istanbul haber