Başkan Özcan, Boluspor kafilesiyle Ankara’ya gitti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, zorlu MKE Ankaragücü deplasmanında Boluspor’u yalnız bırakmıyor. Hayati önem taşıyan maç öncesi Başkan Özcan, bugün Boluspor kafilesini taşıyan takım otobüsüyle Ankara’ya gitti. Spor Toto 1. Lig takımlarından Beypiliç Boluspor, yarın deplasmanda oynayacağı MKE Anka...

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, zorlu MKE Ankaragücü deplasmanında Boluspor’u yalnız bırakmıyor. Hayati önem taşıyan maç öncesi Başkan Özcan, bugün Boluspor kafilesini taşıyan takım otobüsüyle Ankara’ya gitti.

Spor Toto 1. Lig takımlarından Beypiliç Boluspor, yarın deplasmanda oynayacağı MKE Ankaragücü maçı için bugün yola çıktı.

Başkan Özcan takımla beraber Ankara’ya gitti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Boluspor kafilesiyle birlikte Ankara’ya gitti. Kulüpte yaşanan krizin ardından sorumluluk alan ve hem camiayı hem taraftarı bir araya getiren Başkan Özcan da valizini alarak, Karaçayır Tesisleri’nden hareket eden takım otobüsünde, futbolcu ve teknik heyetle birlikte Bolu’dan ayrıldı.

“Yapılması gerekenler yapıldı, artık söz futbolcularda”

Takımla berber 1 günlük kampa girecek ve maç saatine kadar moral aşılayacak olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, otobüs hareket etmeden önce yaptığı açıklamada, “Umutlu bir şekilde Ankara’ya gidiyoruz. Kaç gündür futbolcu arkadaşlarımızla, teknik heyetimizle toplantılar yaptık. Ödemeleri gerçekleştirdik. Kalan maçların primleri ile ilgili futbolcu kardeşlerimizle anlaştık. Onlar bize güveniyor, biz de onlara.  İnşallah Ankara’dan galibiyetle döneceğiz ve Altınordu maçına bırakmadan Bolu’ya bayram havası yaşatacağız. Altınordu maçı da bizim kutlama maçımız olacak. Her şey hazır. Moraller yüksek. Konuşulması gerekenler konuşuldu, yapılması gerekenler yapıldı artık söz futbolcularda.” dedi.

 

14 May 2022 - 13:17 - Haberler

istanbul haber