Üniversitemizde “Spor ve Kariyer” Paneli Düzenlendi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Iğdır Üniversitesi Sosyal Tarih Topluluğu tarafından “Spor ve Kariyer” temalı panel düzenlendi. Türkiye Milli Kick Boks Şampiyonu Ekrem Kızılkuş ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı Erkan...

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Iğdır Üniversitesi Sosyal Tarih Topluluğu tarafından “Spor ve Kariyer” temalı panel düzenlendi.

Türkiye Milli Kick Boks Şampiyonu Ekrem Kızılkuş ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı Erkan Şamiloğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı panelin moderatörlüğünü Arş. Gör. Yasin Ercilsin üstlendi.

Karaağaç Kampüsü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen panel, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Iğdır Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demirtaş, açılış konuşması yaptı.

Sosyal Tarih Topluluğu Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Gonca Sutay’ın da kısa bir konuşma yaptığı panelde; Kızılkuş ve Şamiloğlu, öğrenciler ile bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Samimi anlara sahne olan panel, konuşmacılara teşekkür belgesi takdim edilmesi ve fotoğraf çekiminin ardından son buldu. 

15 May 2022 - 22:47 - Haberler

istanbul haber