Türk Prysmian'dan kanser tedavisi gören çocuklara umut

Türk Prysmian Kablo, hayata ve çevreye dokunan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu kez kanser tedavisi gören çcouklara umut oldu.İSTANBUL...

Türk Prysmian Kablo, hayata ve çevreye dokunan sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu kez kanser tedavisi gören çcouklara umut oldu.

İSTANBUL - Kablo sektörünün öncüsü Türk Prysmian Kablo Fabrikası, kanser tedavisi gören çocuklar için Perpa ve KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) ile bir araya geldi.

Üç kurumun iş birliğiyle hayata geçen destek etkinliği kapsamında kanser tedavisi gören çocuk ve ailelerine gönderilmek üzere gıda, hijyen ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan 150 adet Umutlu Kutu desteği sağlandı.

Etkinlikte, Türk Prysmian Kablo’nun pazarlama ve satış ekibi gün boyunca Perpa Ticaret Merkezi 8. kat girişinde Umut Kafe’nin enfes lezzetlerinin satışının yapıldığı alanda KAÇUV’a yönelik farkındalık sağlanmasına katkıda bulundu.

Perpa ve KAÇUV yönetiminin de hazır bulunduğu organizasyonda, KAÇUV’un Umut Dükkanı adlı web sitesi üzerinden satışı yapılan ürünler de ziyaretçilerle buluştu.

16 May 2022 - 19:33 - Yaşam

istanbul haber