Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinden Çanakkale ve Ankara’ya ziyaret

Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinden Çanakkale ve Ankara’ya ziyaret Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Öğretim Görevlisi Rıza Erdal koordinatörlüğünde düzenledikleri gezilerle, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Çanakkale’yi, 20-21 Mayıs tarihleri arasın...

Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerinden Çanakkale ve Ankara’ya ziyaret

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Öğretim Görevlisi Rıza Erdal koordinatörlüğünde düzenledikleri gezilerle, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Çanakkale’yi, 20-21 Mayıs tarihleri arasında ise Ankara’yı ziyaret ettiler.

İlk ziyaret Çanakkale Öğrencilerin mesleki, kültürel, tarihi yeterliliklerini ve vatan sevgisini geliştirmek amacı ile Çanakkale’ye düzenlenen ziyarete Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Uzmanlık alanı Organizasyon Yönetimi dersini alan öğrencileri yanı sıra Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Serap Çolak, Spor Yöneticiliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zekiye Başaran katıldı. Organizasyonda, Truva, Behramkale, Aynalı Çarşı, Tabyalar, Seyit Onbaşı, Şehitlik, 57. Alay ve Anafartalar bölgeleri ziyaret edilerek başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimiz bir kez daha rahmet ve minnetle anıldı.

Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Atatürk’ün huzurunda Spor Yöneticiliği Bölümü Uzmanlık alanı Organizasyon Yönetimi dersi öğrencileri, Ankara’ya gerçekleştirdikleri bir diğer ziyarette ise Anıtkabir, 1. ve 2. Meclis, Rahmi Koç Müzesi, Ankara Kalesi ve Ulucanlar Cezaevi Müzesi’ni ziyaret ettiler. Öğrencilere; Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Serap Çolak, Spor Yöneticiliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zekiye Başaran, Antrenörlük Bölüm Sekreteri Pınar Bulut, taşınır kayıt ve kontrol yetkilisi Fuat Bulut eşlik etti.

25 May 2022 - 17:05 - Haberler

istanbul haber