“LÖSEV Fayda Projesi” konuşuldu

“LÖSEV Fayda Projesi” kapsamında farkındalık semineri gerçekleştirildi. Eğitim Fakültesi Şefik Yaşar Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan konuşmacı olarak yer aldı. Durukan:” Birçok hayatı daha da güzelleştirebileceğimize inanıyoruz” LÖSEV olarak...

 

“LÖSEV Fayda Projesi” kapsamında farkındalık semineri gerçekleştirildi. Eğitim Fakültesi Şefik Yaşar Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan konuşmacı olarak yer aldı.

Durukan:” Birçok hayatı daha da güzelleştirebileceğimize inanıyoruz”

LÖSEV olarak kanserle nasıl mücadele ettikleri ve gönüllülük çalışmaları üzerine katılımcıları bilgilendiren Yasemin Durukan şunları söyledi: “LÖSEV, farkındalık yaratmak ve bilinçlendirmek odaklı bir programdır çünkü toplum olarak bu konuda hepimizin yapabileceği şeyler var. LÖSEV hem çocuk hem yetişkin tüm kanser tanısı alan hastalarımıza aile boyu destekler veriyor. Bu kapsamda istekler ve imkânlar bir aradayken birçok hayatı daha da güzelleştirebileceğimize inanıyoruz. Bu sebeple Anadolu Üniversitesinin katkılarıyla LÖSEV Fayda Projemize, çalışma ve seminerlerimize daha bilinçli ve daha iyi bir kampüs oluşturmak adına devam ediyoruz.”

26 May 2022 - 03:22 - Haberler

istanbul haber