DİCLE ÜNİVERSİTESİ: “PAYLAŞARAK ZENGİNLEŞECEĞİZ” BAŞLIKLI KARİYER SÖYLEŞİSİ

“PAYLAŞARAK ZENGİNLEŞECEĞİZ” BAŞLIKLI KARİYER SÖYLEŞİSİ Dicle Üniversitesi Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından İlahiyat Fakültesi konferans salonunda Lila Kozmetiğin katkılarıyla ‘Paylaşarak Zenginleşeceğiz ‘ başlıklı kariyer söyleşisi düzenlendi. Kariyer söyleşisine Rektör ...

                            “PAYLAŞARAK ZENGİNLEŞECEĞİZ” BAŞLIKLI KARİYER SÖYLEŞİSİ

Dicle Üniversitesi Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından İlahiyat Fakültesi konferans salonunda Lila Kozmetiğin katkılarıyla ‘Paylaşarak Zenginleşeceğiz ‘ başlıklı kariyer söyleşisi düzenlendi.

Kariyer söyleşisine Rektör yardımcısı Prof. Dr. Kadir Turan, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Musa Bağcı, Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Işık Yeşim Erdamar, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Konuşmacı olarak Lila Kozmetik yönetim kurulu başkanı Mehmet Cansız “Paylaşarak Zenginleşeceğiz” söyleşisinde girişimcilik, gönüllülük ve kariyer gibi kavramların yanı sıra kendi başarı öyküsünden de kesitlere yer vererek dinleyicilere tebessüm ettiren anlar yaşattı. Lila Kozmetik tarafından öğrencilerin staj taleplerinin olumlu karışlanarak kabul gördüğü etkinliğe öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdi.

Etkinlik öğrenciler ile soru-cevap şeklinde devam etti ve Cansız’a Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Turan plaket takdim etti.

27 May 2022 - 20:08 - Haberler

istanbul haber