İzmir Karabağlar'da Aqua Yaşam sezonu açılıyor

İzmir'de Karabağlar Belediyesi’nin pandemi günlerinde bile vatandaşların yoğun ilgisini çeken Uzundere Rekreasyon Alanı’ndaki Aqua Yaşam...

İzmir'de Karabağlar Belediyesi’nin pandemi günlerinde bile vatandaşların yoğun ilgisini çeken Uzundere Rekreasyon Alanı’ndaki Aqua Yaşam Yüzme Havuzları ve kafeteryası, 1 Haziran Çarşamba günü hizmete açılıyor.

İZMİR - İzmir'in Karabağlar ilçesinde sıcak yaz günlerinde vatandaşların akın ettiği Aqua Yaşam Yüzme Havuzu 1 Haziran'da kapılarını açıyor.

Geçen yıl 25 bin kişiyi ağırlayan tesiste her türlü hijyen önleminin alındığı belirtilirken, tesisin haftanın 7 günü 10.00 ile 18.00 saatleri arasında açık olacağı öğrenildi.

Karabağlar Belediyesi'nden yapılan açıklamada Aqua Yaşam'ın giriş ücretinin bu yıl kişi başı 90 lira olarak belirlendiği, aileleriyle birlikte olmak koşuluyla 6 yaşına kadar 2 çocuk ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar ise yüzde 50 indirimli yararlanacağı bildirildi. Engellilerle şehit ve gazilerin 1. derece yakınlarına da yüzde 50 indirim uygulanacağı kaydedildi.

28 May 2022 - 09:29 - Yaşam

istanbul haber