Sinop Üniversitesi: “Hayatımız İletişim” Konulu Seminer Büyük Beğeni Topladı

Sinop Valiliği tarafından Haber Spikeri Sayın Mehmet AYDIN, Radyo Programcısı ve Eğitmeni Sayın Umut ÖZTÜRK ve Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan lakaplı Sayın Ayhan GÜNGÖR’ ün konuşmacı olarak katıldığı “Hayatımız İletişim” konulu iletişim semineri düzenlendi. Sinop Kültür Merkezi’nde gerçekleşen se...

Sinop Valiliği tarafından Haber Spikeri Sayın Mehmet AYDIN, Radyo Programcısı ve Eğitmeni Sayın Umut ÖZTÜRK ve Radyo Programcısı Hop Dedik Ayhan lakaplı Sayın Ayhan GÜNGÖR’ ün konuşmacı olarak katıldığı “Hayatımız İletişim” konulu iletişim semineri düzenlendi.

Sinop Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seminere; Sinop Vali Vekili Sayın Recep YÜKSEL, Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, Sinop Defterdarı Sayın Mustafa KARADENİZ, İl Kurum Amirleri, akademik-idari personelimiz ve öğrencilerimiz ile Sinop halkı katıldı.

Katılımcılar tarafından büyük beğeni toplayan ve dinleyicilere yöneltilen sorular ile interaktif şekilde gerçekleştirilen seminerde; “İletişim Becerileri, İletişim Çeşitleri, Etkili Konuşma Ve Beden Dili, İletişim Hataları, Kelimelerin Gücü ve İletişimin Bize Yansımaları, Türkiye’de Sosyal Medya Kullanımının Hayatımıza Etkisi” gibi birçok konuda önemli paylaşımlarda bulunuldu.

Seminer sonunda konuşmacılara hatıra olarak “Sinop Kotrası” armağan edildi.

29 May 2022 - 09:22 - Haberler

istanbul haber