Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller Değerler mesleki beceriler ve spor branşlarında eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.  İSTENEN BELGELER Vesikalık Fotoğraf  Eğitim Mezuniyet Belgesi  Sosyal Güvenlik ...

İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.  İSTENEN BELGELER Vesikalık Fotoğraf  Eğitim Mezuniyet Belgesi  Sosyal Güvenlik Kurumunda Kaydı Olup Olmadığına Dair SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Varsa; Pedagojik formasyon belgesi Son iki yılda alanında seminere katılım belgesi  Yabancı Dil Belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri) Sabıka Kaydı Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için;  Kurumlarından alacakları izin belgesi  Kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge Başvuru tarihleri: 31 Mayıs 2022 ile 6 Haziran 2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.  Başvuru için 0284 212 0313 -1156 numaralı telefondan randevu almanız gerekmektedir. Lütfen randevu saatinden önce başvuru merkezinde olunuz. Başvurular şahsen yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için 0284 212 0313  telefon numarası ve [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlimizde spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.  İSTENEN BELGELER Vesikalık Fotoğraf  Eğitim Mezuniyet Belgesi  Kademeli/Kıdemli Antrenörlük belgesi Sosyal Güvenlik Kurumunda Kaydı Olup Olmadığına Dair SGK Tescil Ve Hizmet Dökümü Varsa; Pedagojik formasyon belgesi Son 5 yıl içerisinde uluslararası bir müsabakada alınan antrenörlük görevini gösterir belge  Son iki yılda alanında seminere katılım belgesi  Yabancı Dil Belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri) Alanında Milli Sporcu Belgesi Sabıka Kaydı Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için;  Kurumlarından alacakları izin belgesi  Kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge Başvuru tarihleri: 31 Mayıs 2022 ile 6 Haziran 2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.  Başvuru için 02842120313-1156 numaralı telefondan randevu almanız gerekmektedir. Lütfen randevu saatinden önce başvuru merkezinde olunuz. Başvurular şahsen yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için 02842120313  telefon numarası ve [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

30 May 2022 - 22:27 - Haberler

istanbul haber