Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü ilkokul öğrencileri için çalıştı

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü, Vali Sami Sönmez İlkokulu’nda bir araya gelerek okulun daha renkli ve eğlenceli hale gelmesi için çalışmalarda bulundu. Üniversitemiz öğrencilerinin gerçekleştirdikleri boyama çalışması okul duvarlarını süsledi. Şen: “Hem şehrimizi hem de okul...

Anadolu Üniversitesi Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü, Vali Sami Sönmez İlkokulu’nda bir araya gelerek okulun daha renkli ve eğlenceli hale gelmesi için çalışmalarda bulundu. Üniversitemiz öğrencilerinin gerçekleştirdikleri boyama çalışması okul duvarlarını süsledi.

Şen: “Hem şehrimizi hem de okullarımızı renklendirmeye gayret gösteriyoruz”

Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü Başkan Yardımcısı Büşra Şen gerçekleştirdikleri çalışma hakkında şunları söyledi: “Geçmiş yıllarda da önemli projeler gerçekleştiren Gönüllü Toplumsal Hizmetler Kulübü bu sene içerisinde, ‘Her Çocuğa Bir Umut’, ‘Geleceğimiz İçin Anasınıfı’, ‘Tozlanmasın Okunsun’, ‘Üşümesin Ayaklar’, ‘Bir Dilek Tut’, ‘Sevgi Evi’, ‘Huzurevi’, ‘Mektup Kardeşliği’ ve ‘Sokak Hayvanları’ gibi sosyal sorumluluk projelerine imza attı. İhtiyaç sahiplerine ulaşarak ve yardım ederek toplumda duyarlılığı ve farkındalığı sağlamak için Kulübümüz çalışmalarına devam edecek. Bu kapsamda bugünkü projemiz ile hem şehrimizi hem de okullarımızı renklendirmeye gayret gösteriyoruz.”

31 May 2022 - 04:02 - Haberler

istanbul haber