Turizm Fakültesinde turizm sektöründe kariyer olanakları konuşuldu

Turizm Fakültesi, “Turizmde Yurt İçi ve Yurt Dışı Kariyer Olanakları” seminerine ev sahipliği yaptı. Otel yönetim danışmanı/kurumsal gelişim koçu Erdal Dalkılıç ve Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Araştırma Görevlisi İpek Itır Can’ın konuşmacı olarak yer aldığı semin...

Turizm Fakültesi, “Turizmde Yurt İçi ve Yurt Dışı Kariyer Olanakları” seminerine ev sahipliği yaptı. Otel yönetim danışmanı/kurumsal gelişim koçu Erdal Dalkılıç ve Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Araştırma Görevlisi İpek Itır Can’ın konuşmacı olarak yer aldığı seminer Turizm Fakültesi Amfi III’te gerçekleşti.

Gerçekleşen seminerde Arş. Gör. İpek Itır Can, turizm sektöründeki akademik basamaklardan ve lisans sonrası eğitimlerden söz ederken turizm sektöründe araştırmaya ve bilimsel çalışmalara duyulan ihtiyacı vurguladı. Erdal Dalkılıç ise yaptığı konuşmada öğrencilere turizmin özel sektör olanaklarından ve mesleğe atıldıklarında dikkat etmeleri gereken noktalardan bahsetti.

31 May 2022 - 04:11 - Haberler

istanbul haber