Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.Adil KARAİSMAİLOĞLU İle Görüştü

Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim Alan, Zonguldak Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş ve Kilimli Belediye Başkanımız Kamil Altun’dan oluşan Zonguldak heyetiyle beraber başkent Ankara’ya hareket ederek Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.A...

 

Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim Alan, Zonguldak Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş ve Kilimli Belediye Başkanımız Kamil Altun’dan oluşan Zonguldak heyetiyle beraber başkent Ankara’ya hareket ederek Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.Adil Karaismailoğlu ile görüştü.

Başkan Alan, şehrimizde planlanan projelerle ilgili olarak görüş alışverişinin yapıldığı ve yine şehrimiz ile alakalı taleplerin iletildiği toplantıyla ilgili şu görüşlerini ifade etti: “Zonguldak heyeti olarak Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettik. Sayın Bakanımız ile şehrimizdeki yatırımlarımız ve projelerimiz hususunda görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Bakanımıza misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum.”

 

31 May 2022 - 20:18 - Haberler

istanbul haber