Hayat Boyu Öğrenme Haftası Yarın Başlıyor

Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla bu yıl ikinci kez kutlanacak olan Hayat Boyu Öğrenme Haftası, 1 Haziran’da başlıyor. Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nın açılışı, Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan’ın katılımıyla Kapalı Çarşı Üstü’nde yapılacak.   Birey...

Hayat boyu öğrenme kültürünün geliştirilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla bu yıl ikinci kez kutlanacak olan Hayat Boyu Öğrenme Haftası, 1 Haziran’da başlıyor. Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nın açılışı, Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan’ın katılımıyla Kapalı Çarşı Üstü’nde yapılacak.  

Bireysel ve toplumsal gelişimle istihdamı ön plana alarak örgün eğitim dışında kalan öğrenme etkinliklerine katılım kültürünün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için haziran ayının ilk haftası, “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” olarak kutlanıyor. Bu yıl ikincisi 01-07 Haziran tarihlerinde kutlanacak Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında ilimizde ilçe halk eğitimi merkezlerimizin de katılımı ile düzenlenecek sergi, müzik dinletisi ve resim sergisi etkinlikleri gerçekleştirilecek. 

 

31 May 2022 - 20:58 - Haberler

istanbul haber