Sinop Üniversitesi: Su Ürünleri Fakültesi Ailesi Yemekte Buluştu

Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesi ailesi Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Yemeğe; Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız ve Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, Su Ürünleri Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Sayın Türkay...

Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesi ailesi Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Yemeğe; Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız ve Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, Su Ürünleri Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Sayın Türkay ÖZTÜRK ve Prof. Dr. Sayın Ayşe GÜNDOĞDU, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Yemek öncesi kısa bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, Rektörlük olarak üniversitemiz akademik ve idari personele yönelik sosyal faaliyetlere önem verdiklerini belirterek, üniversitenin büyük bir aile olduğunu, düzenlenen bu tür etkinliklerin personelimizi daha çok kaynaştırdığını ve bu etkinliklerin devam etmesini arzu ettiklerini söyledi.

Rektör Yardımcımız ve Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN ise “Fakülte olarak bu tarz organizasyonların personelimizin kaynaşması açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, yemeğe katılan tüm akademik-idari personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinlik aile fotoğrafı çekiminin ardından sonra erdi.

31 May 2022 - 21:37 - Haberler

istanbul haber