BAĞCILAR BELEDİYESİ’NDEN LGS HAZIRLIK KURSU

Gençlerin iyi bir lisede kaliteli eğitim görmeleri için Bağcılar Belediyesi tarafından ücretsiz LGS (Lise Giriş Sınavı) Hazırlık Kursu hizmeti sunuyor. Bu amaçla belediye bünyesindeki 17 Bilgi Evi’nde hazırlıklar yapıldıktan sonra 20 Haziran 2022 tarihi itibariyle eğitime başlandı. Gençler, sınavda ...

Gençlerin iyi bir lisede kaliteli eğitim görmeleri için Bağcılar Belediyesi tarafından ücretsiz LGS (Lise Giriş Sınavı) Hazırlık Kursu hizmeti sunuyor. Bu amaçla belediye bünyesindeki 17 Bilgi Evi’nde hazırlıklar yapıldıktan sonra 20 Haziran 2022 tarihi itibariyle eğitime başlandı. Gençler, sınavda sorumlu oldukları ders ve konularla ilgili derslere giriyor.

Gençlere her zaman öncelik verdiklerini söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Çocuklarımızın istedikleri okulda kaliteli bir eğitime kavuşmaları için onlara en iyi ortamı hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin burada göreceği derslerden sonra başarılı olacağına inanıyorum” dedi. 8. sınıflara yönelik kurslar, yaz boyunca devam edecek.

Medektif

23 Haz 2022 - 04:36 - Haberler

istanbul haber