Teknokent Yönetim Kurulu Tavşanlı’da Toplandı

Kütahya Tasarım Teknokent Yönetim Kurulu, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine Haziran ayı toplantısını Tavşanlı’da gerçekleştirdi. Kütahya Tasarım Teknokent Haziran ayı toplantısı Tavşanlı’da gerçekleşti. DPÜ Tavşanlı MYO Tavşanlı Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya ...

Kütahya Tasarım Teknokent Yönetim Kurulu, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine Haziran ayı toplantısını Tavşanlı’da gerçekleştirdi.

Kütahya Tasarım Teknokent Haziran ayı toplantısı Tavşanlı’da gerçekleşti.

DPÜ Tavşanlı MYO Tavşanlı Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Teknokent Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Göçmez, Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Hasan Öncel, 30 Ağustos Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yenipazar, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Efe ile Başkan Yardımcısı Hasan Özyaşar, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu, Tavşanlı MYO Müdürü Prof. Dr. İsmet Çelik ile akademik ve idari personelimiz katıldı.

Açılış konuşmalarını Prof. Dr. İsmet Çelik, Prof. Dr. Hasan Göçmez ve Davut Efe’nin yaptığı toplantıda Prof. Dr. Ersan Öz tarafından teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi’nin çalışmaları hakkında paydaşlara ve katılımcılara ayrıntılı bilgiler verildi.

Toplantı soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

Medektif

23 Haz 2022 - 16:48 - Haberler

istanbul haber