Farklılığı Seven Kadınların Plaj Giyimde Tercih Etmesi Gereken Modeller

Sıradan parçalardan itina ile uzak duran ve her seçiminde sıra dışı modellere olan ilgisini net bir şekilde ortaya koyan kadınlar buraya! Eğer farklılığı seviyorsanız plaj giyimde tercih etmeniz gereken modellere dair bazı örnekler vereceğiz!

Fırfır Omuz Detaylı Mayo

Fırfır detayının kendine has bir çekiciliğinin olduğunu bilmeyen yoktur. Bu özel detay bir de şık mayo tasarımlarıyla buluşunca ortaya farklı ve bir o kadar da etkileyici bir duruş çıkıyor. Fırfır detayı özellikle omuzlarda kullanılıyor ve böylelikle hareketli, enerji bir görünüm de yakalanmış oluyor. Tatile çıkmadan önce yanınıza mutlaka bu mayolardan da alın, pişman olmayacaksınız.

Etekli Bikini

Klasik bikini kesiminden uzaklaşmak ve fark yaratmak isteyenler için en doğru parçalardan biri de etekli bikini modelleridir. Sahilde çok daha rahat hissetmenizi sağlayabilecek olan etekli bikiniler sıra dışı görünmesinin yanı sıra konforlu bir kullanım şansı da sunuyor. Sürekli olarak bikinin alt parçasını kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz ve bu da kuşkusuz paha biçilemez bir konfor! En güzel etekli bikinileri Penti internet sitesinde bulabileceğinizi de belirtelim!

Kimono

Plaj giyim seçimleriniz ile fark yaratmak mı istiyorsunuz? O halde rotanız plaj kimono modelleri olmalı! Yeni trendlerden biri olmasına karşın halen çok sayıda kadının kullanmaya cesaret edemediği bu özel parçalarla farkınızı ortaya koyun. Bikini ve mayo üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz kimonolar çoğunlukla siyah ya da beyaz gibi sade renklerde dizayn ediliyor. Haliyle desenli mayo ve bikinilerle birlikte bile kolaylıkla kombinleyebiliyorsunuz.

Bralet Bikini Üstü

Son yıllarda iç giyimde sıklıkla karşılaştığımız bralet kesim artık bikinilerle de buluşmaya başladı. Çok daha şık ve feminen görünmenizi sağlayabilecek olan bralet bikini üstü modellerini plaj giyim kombinlerinize kazandırmanızı öneririz. Çünkü gayet şık oldukları kadar sıra dışı parçalar olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Crop Bikini Üstü

Sizlere son önerimiz de crop formunda tasarlanmış olan bikini üstü çeşitlerini denemeniz olacak. Muazzam bir görünüme sahip olan bu farklı tasarımlar plajlarda gönül rahatlığı ile boy göstermenizi sağlayacaktır. Crop şıklığını ve dinamizmini plaj giyim seçimlerinize yansıtmak isterseniz Penti.com’da pek çok modelin olduğu tüyosunu aktaralım.

# penti

24 Haz 2022 - 10:56 - Kadın

istanbul haber