KURBAN SATIŞ YERLERİ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILDI…

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas Belediyesi Hayvan Pazarında satış yapmak isteyen besiciler için kura ile satış yerleri belirlendi. Zabıta Müdürlüğünde gerçekleştirilen kura çekimine çok sayıda çiftçi ve besici katılırken Zabıta Müdürü Nazır Yıldız, pazar yerinde tahsis edilcek alanlar hakkın...

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas Belediyesi Hayvan Pazarında satış yapmak isteyen besiciler için kura ile satış yerleri belirlendi.

Zabıta Müdürlüğünde gerçekleştirilen kura çekimine çok sayıda çiftçi ve besici katılırken Zabıta Müdürü Nazır Yıldız, pazar yerinde tahsis edilcek alanlar hakkında bilgi verdi. Ardından kura çekimi gerçekleştirildi.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Sivas Belediyesi Hayvan Pazarında satış yapmak isteyen besiciler için kura ile satış yerleri belirlendi. Zabıta Müdürlüğünde gerçekleştirilen kura çekimine çok sayıda çiftçi ve besici katılırken Zabıta Müdürü Nazır Yıldız, pazar yerinde tahsis edilcek alanlar hakkında bilgi verdi. Ardından kura çekimi gerçekleştirildi.Kurada; 31 çadır yeri, 12 küçükbaş hayvan padoku ve 598 büyükbaş hayvan yerinin tahsisi gerçekleştirildi.

Medektif

24 Haz 2022 - 12:07 - Haberler

istanbul haber