2022-2023 Güz Yarıyılı Lisansüstü 1. Başvuru Sonuçları

Lisansüstü Programların Başvuru Sonuçları İçin Tıklayınız (Başvuru sistemine kayıt olurken girmiş olduğunuz şahsi mail adresi ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. “Başvuru Formları” sayfasında başvuru sonucunuz ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.) 2022-2023 güz dönemi lisansüstü...

Lisansüstü Programların Başvuru Sonuçları İçin Tıklayınız

(Başvuru sistemine kayıt olurken girmiş olduğunuz şahsi mail adresi ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. “Başvuru Formları” sayfasında başvuru sonucunuz ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.)

2022-2023 güz dönemi lisansüstü programlara kaydını tamamlamak isteyen öğrencilerin, aşağıda yazılı olan belgeleri 28 Haziran – 01 Temmuz 2022 tarihleri arasında Üniversitemiz Halkalı Kampüsü İSEFAM Binası kayıt ofisine (EK-004) saat 09.00-17.00 saatleri arasında gelerek kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Kayıt işlemlerinde herhangi bir sorunu bulunan öğrencilerin, Program Sorumluları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.  Program sorumluları ve mail adresleri için tıklayınız.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Not 1: Eksik evraklar ile kesinlikle kayıt yapılmayacaktır.

Not 2: Kayıt tarihini geçiren adayların yerine yedek adaylar kayda çağrılacaktır. Yedek adaylara duyurular ilerleyen günlerde yapılacaktır.

Öğrenim Ücreti ve Ödeme Yöntemleri için tıklayınız.

Lisansüstü Programlarda kayıtlı öğrencilerimiz için önem arz eden tüm bilgilere Öğrenci Bilgi Kitabı ile ulaşabilirsiniz. Bu kitaba ulaşmak için tıklayınız.  

Medektif

28 Haz 2022 - 05:32 - Haberler

istanbul haber