Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mimarlık ve Tasarım Fakültesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Okhan Akdur, Prof. Dr. Pelin Kanten, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ın eşi Berat Murat, Mimar...

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mimarlık ve Tasarım Fakültesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Törene; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Okhan Akdur, Prof. Dr. Pelin Kanten, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ın eşi Berat Murat, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tülay Cengiz Taşlı, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlgi Tosun, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tolga Bekler, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şeker, Lapseki Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Engin Gür, ÇOMÜ Üniversite Hastanesi Başmüdürü Serap Yontar, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Okan Yılmaz, Dr. Öğr. Üyesi Aylin Çelik Turan, akademik ve idari personel ile mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, Fakülte Birincisi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu Rabia Karadağ, Şehir ve Bölge Planlama Bölüm Başkanı Prof. Dr. Arzu Başaran Uysal, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tülay Cengiz Taşlı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Okhan Akdur’un konuşmaları ile devam etti.

Tören, mezuniyet kütüğüne plaket çakma, teşekkür belgesi, ödül ve diploma takdimlerinin ardından kep atma ve yıl sonu resepsiyonu ile sona erdi.

Medektif

29 Haz 2022 - 16:38 - Haberler

istanbul haber