Teknokent’te Ar-Ge Tasarım Merkezi ve Teknopark Farkındalığı Semineri

Kütahya Tasarım Teknokent, Ar-Ge Tasarım Merkezi – Teknopark Farkındalığı ve Güncel Avrupa Birliği Horizon & Eureka Hibe Destekleri başlıklı seminere ev sahipliği yaptı. Kütahya Tasarım Teknokent’te Ar-Ge Tasarım Merkezi ve Teknopark Farkındalığı konuşuldu. Teknokent Toplantı Salonu’nda Universal & ...

Kütahya Tasarım Teknokent, Ar-Ge Tasarım Merkezi – Teknopark Farkındalığı ve Güncel Avrupa Birliği Horizon & Eureka Hibe Destekleri başlıklı seminere ev sahipliği yaptı.

Kütahya Tasarım Teknokent’te Ar-Ge Tasarım Merkezi ve Teknopark Farkındalığı konuşuldu.

Teknokent Toplantı Salonu’nda Universal & Partner tarafından düzenlenen seminere konuşmacılar Gonca Ertan, Ahmet Başak, Arsel Furkan Kamçı, Melisa Yelegen ve Doğukan Güner’in yanı sıra Teknokent Genel Müdür Yardımcımız Dr. İsmail Yoşumaz ve teknokent personelleri katıldı.

Etkinliğe ilişkin olarak Kütahya Tasarım Teknokent’ten yapılan açıklamada “Seminerde Ar-Ge ve inovasyon merkezi, tasarım merkezi, kamu destekli hibeler, Avrupa Birliği hibe ve destekleri, vergi, hukuk, bağımsız denetim, finansman destekleri konusunda katılımcılara ayrıntılı bilgiler verildi. İnteraktif gerçekleşen seminer sonrası katılımcılar arasında yeni proje fikirleri doğdu. Söz konusu seminerlerin Kütahya Tasarım Teknokent aracılığıyla devam ettirilmesi planlanıyor” denildi.

Medektif

19 Tem 2022 - 15:06 - Haberler

istanbul haber