BELEDİYE DERGİMİZİN 13. SAYISI ÇIKTI

Yusufeli Belediyesi tarafından kültürden sanata içinde birçok konun yer aldığı, Belediye çalışmalarının ve personellerinin tanıtıldığı Yusufeli Belediyesi Dergisinin 13. sayısı çıktı. Yusufeli Belediyesi tarafından yıllık olarak çıkartılan ve ilgiyle takip edilen Yusufeli Belediye Dergisi, yıl boyun...

Yusufeli Belediyesi tarafından kültürden sanata içinde birçok konun yer aldığı, Belediye çalışmalarının ve personellerinin tanıtıldığı Yusufeli Belediyesi Dergisinin 13. sayısı çıktı.

Yusufeli Belediyesi tarafından yıllık olarak çıkartılan ve ilgiyle takip edilen Yusufeli Belediye Dergisi, yıl boyunca Belediye tarafından yapılan ve yapılacak olan çalışmaları konu ediniyor. Dergi de çalışmaların yanı sıra Yerel Basın Köşesinde birbirinden değerli gazetecilerin haberleri ile ilçe de bir yıllık süre zarfında yaşanan önemli olaylar yer almaktadır. Karekod uygulaması ile interaktif bir dergi hayata geçirildi. İlgili sayfalarda bulunan karekodlar ile haberlerin videolarına kolayca erişim sağlanabilecek.

Yusufeli Belediyesi dergisinin 13. sayısını Yusufeli Belediye Başkanlığından ve Yusufeli Belediyesi Yusuf İzzettin Millet Kıraathanesinden ücretsiz şekilde temin edebilirsiniz.

 

Medektif

19 Tem 2022 - 19:39 - Haberler

istanbul haber