Başkan Büyükkılıç, Şehit Bozkurt’un Mevlid-i Şerif Programına Katıldı

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Kayseri İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimle...

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Kayseri İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz ile birlikte Eren Abluka-22 operasyonunda EYP patlaması sonucu şehit olan Kayserili Uzm. J. VII. Kad. Çvş. Mustafa Bozkurt’un Mevlid-i Şerif programına katıldı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, KUR’AN OKUDU

Mevlit programında şehit ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileyen Başkan Büyükkılıç, Kuran-ı Kerim tilavetinde de bulundu.

Şehit Bozkurt’u dualarla andıklarını vurgulayan Büyükkılıç, “Kayserili şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Bozkurt’un mevlidine katılarak, kahraman şehidimizi dualarla andık. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Aziz Türk Milletinin başı sağ olsun” diye konuştu.

Medektif

22 Tem 2022 - 17:32 - Haberler

istanbul haber