Erzincan Üniversitesi: Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen’den Rektörümüze Ziyaret

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül rektörümüzü ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül, Rektörümüze Erzincan Bin...

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül rektörümüzü ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül, Rektörümüze Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine yeniden atanmasından dolayı tebriklerini ileterek, ikinci dönemin kendilerine hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Rektörümüz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “  Bayburt Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ali Savaş Bülbül, yeni dönemde bize hayırlı olsun dileklerinde bulunmak üzere Üniversitemize teşrif ettiler. Yapılan bu ziyaretlerin üniversitelerimiz arasındaki iş birliği ve dayanışmayı artıracağı inancındayım. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.

 

 

 

Medektif

23 Tem 2022 - 03:09 - Haberler

istanbul haber