PROF. DR. FAHRETTİN KERİM – NİLÜFER GÖKAY HUZUREVİ’NDE MANGAL ZİYAFETİ

Başkan Hilmi Türkmen, Prof. Dr. Fahrettin Kerim – Nilüfer Gökay Huzurevi’ndeki çınarlarımızla mangal ziyafetinde buluştu. Başkanın bir önceki huzurevi ziyaretinde çınarlarımıza verdiği mangal ziyafeti sözü vesilesi ile huzurevinin bahçesinde düzenlediğimiz etkinliğe AK Parti İstanbul Milletvekili Os...

Başkan Hilmi Türkmen, Prof. Dr. Fahrettin Kerim – Nilüfer Gökay Huzurevi’ndeki çınarlarımızla mangal ziyafetinde buluştu.

Başkanın bir önceki huzurevi ziyaretinde çınarlarımıza verdiği mangal ziyafeti sözü vesilesi ile huzurevinin bahçesinde düzenlediğimiz etkinliğe AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, huzurevi çalışanları ile baş tacı büyüklerimiz katıldı.

Başkan etkinlikte yaptığı konuşmada, “Yaşlılarımız baş tacımızdır. Yaşlısına sahip çıkmayan, hürmet etmeyen bir toplum güçlü olamaz. Üsküdar Belediyesi olarak yaşlılarımıza hizmeti bir borç biliyoruz.” dedi.

Mangallar yakıldı, sofralar kuruldu. Hep birlikte keyifle yenen yemek sonrasında başkanımız tek tek masaları ziyaret etti. Huzurevinin tüm sakinleriyle sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu.

Medektif

23 Tem 2022 - 07:47 - Haberler

istanbul haber