Değirmenci’den Vergili’ye Ziyaret

Öz Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Genel Yönetim Kurulu ve Şube Yönetimi ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘yi makamında ziyaret ettiler. Bizim bu saatten sonra tek istediğimiz iş barışı ve huzur diyen Başkan Vergili; “Şehrimizin Türk İşçi Hareketine ve sivi...

Öz Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Genel Yönetim Kurulu ve Şube Yönetimi ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘yi makamında ziyaret ettiler.

Bizim bu saatten sonra tek istediğimiz iş barışı ve huzur diyen Başkan Vergili; “Şehrimizin Türk İşçi Hareketine ve sivil toplum dünyasına en büyük armağanı, ülkeyi demir ağlarla ören şanlı çelik işçimizin baba ocağı Öz Çelik-İş Sendikamızın Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Genel Yönetim Kurulu ve Şube yönetimi ile birlikte ziyaretimize geldiler. Bizim tavrımız net, her zaman sendikamızın yanındayız. Seçimler artık geride kaldı. Bizim bu saatten sonra tek istediğimiz iş barışı ve huzur. Çünkü KARDEMİR öksürürse, Karabük hasta olur” dedi.

Medektif

03 Ağu 2022 - 00:31 - Haberler

istanbul haber