BAİBÜ, Mutah Üniversitesi ile Akademik İş Birliği Yapıyor

BAİBÜ uluslararasılaşma hedefleri kapsamında faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve heyeti, Ürdün Mutah Üniversitesini akademik iş birliği kurmak ve geliştirmek amacıyla ziyaret etti. Heyette Uluslararası Öğrenciler Koordinatörü Prof. Dr. İbrahim Kürtül ve Ulus...

BAİBÜ uluslararasılaşma hedefleri kapsamında faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve heyeti, Ürdün Mutah Üniversitesini akademik iş birliği kurmak ve geliştirmek amacıyla ziyaret etti. Heyette Uluslararası Öğrenciler Koordinatörü Prof. Dr. İbrahim Kürtül ve Uluslararası Öğrenciler Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Yılmaz Bacaklı yer aldı.

Ziyaret kapsamında, Mutah Üniversitesi Araştırma, Geliştirme ve Uluslararası İlişkiler Başkan Yardımcısı Dr. Marwan Al-Mousa ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Dr. Sattam Al-Shaqour ile görüşmeler yapıldı. Akademik personel ve öğrenci değişiminin yanı sıra Üniversiteler arası iş birliğinin geliştirilmesi kararlaştırıldı.

BAİBÜ Hedef Büyüttü

Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Mutah Üniversitesi’ne yapılan ziyaret ve görüşmelerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Üniversite olarak uluslararasılaşma hedefleri bağlamında çalışmalara hız verdiklerini ve daha çok üniversiteyle iş birliği yapmak hedefleri olduğunu vurguladı.

Medektif

04 Ağu 2022 - 18:50 - Haberler

istanbul haber