BAŞKANIMIZ HİLMİ TÜRKMEN HEMŞEHRİLERİYLE ÜSKÜDARIMIZIN PARKLARINDA BULUŞUYOR

Başkan Hilmi Türkmen, geleneksel park buluşmalarımızda bu hafta 29 Temmuz tarihinde Burhaniye Mahallemizde bulunan Aziziye Parkı’nda, 1 Ağustos tarihinde Yavuztürk Mahallemizde bulunan Yavuz Selim Parkı’nda, 3 Ağustos tarihinde Küçük Çamlıca Mahallemizde bulunan Şeker Maslak Parkı’nda, 4 Ağustos tar...

Başkan Hilmi Türkmen, geleneksel park buluşmalarımızda bu hafta 29 Temmuz tarihinde Burhaniye Mahallemizde bulunan Aziziye Parkı’nda, 1 Ağustos tarihinde Yavuztürk Mahallemizde bulunan Yavuz Selim Parkı’nda, 3 Ağustos tarihinde Küçük Çamlıca Mahallemizde bulunan Şeker Maslak Parkı’nda, 4 Ağustos tarihinde Sultantepe Mahallemizde bulunan Sultantepe Parkı’nda hemşehrileriyle bir araya geldi.

Park buluşması etkinliklerine mahalle sakinleri ve çocuklar yoğun katılım sağladı.

Yaz aylarının vazgeçilmez etkinliği olan park buluşmalarında mahalle sakinlerine çay ve simit ikram edildi. Çocuklara yüz boyama etkinliği ile satranç, mangala ve tabu gibi oyunlar düzenlendi.

Sultantepe Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte mahalle sakini hanımların yaptıkları birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde başkanımız hemşehrileriyle aynı sofrayı paylaşarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Medektif

05 Ağu 2022 - 18:17 - Haberler

istanbul haber