Fen İşleri Müdürlüğümüz Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz şehir genelinde birçok mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Fen işleri Müdürlüğümüz belediye mücavir alanı içinde bulunan imar yollarının yapımı, kaldırımların bakım ve onarımının yapılması gibi birçok çalışmayı sürdürüyor.   Ekiplerimiz; ye...

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz şehir genelinde birçok mahallede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye Fen işleri Müdürlüğümüz belediye mücavir alanı içinde bulunan imar yollarının yapımı, kaldırımların bakım ve onarımının yapılması gibi birçok çalışmayı sürdürüyor.

 

Ekiplerimiz; yeni yapılaşmanın olduğu bölgelerde imar yollarının açılması, açılan yolların stabilize, beton kaplaması, ihtiyaç duyulan yerlerde taş duvar yapılması, yolların stabilize ve beton kaplanmasının yanı sıra doğalgaz hatlarının geçtiği yolların asfalt onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Gazik (Cumhuriyet) Mahallesi Devletliler mevkiinde yeni yapılaşmanın olduğu bölgelerde imar yollarının açılmasının yanı sıra yolların stabilize, beton kaplanması ile Esentepe ve Yenimahalle’de doğalgaz hatlarının geçtiği yerlerin üzerinin kapanması için asfalt onarım çalışmaları devam ediyor.

Şêğank (Atatürk) Mahallesi Yurtkur mevkii, TOKİ çevresi, Mudurnu AVM çevresi, TEDAŞ arkası, ile Harçik İsmet İnönü Mahallesi asfalt serim ve onarım, Moğultay Mahallesi Sanat Sokağı bazalt düzenlemesi tamamlanan yerler arasında.

Medektif

09 Ağu 2022 - 14:45 - Haberler

istanbul haber