Dekanlık Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi

Haber/Fotoğraf: Rukkiye Yılmaz 26 Temmuz 2022 tarihli ve 5868 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan karar ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde (ÇOMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi kapanarak İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ile Fen Fakültesi kuruldu.  Fakültelere atanan dekanlar için devir teslim töre...

Haber/Fotoğraf: Rukkiye Yılmaz

26 Temmuz 2022 tarihli ve 5868 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan karar ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde (ÇOMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi kapanarak İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ile Fen Fakültesi kuruldu.  Fakültelere atanan dekanlar için devir teslim töreni dekanlık makamında gerçekleşti.

Dekanlık devir teslim törenine; ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Pelin Kanten, Prof. Dr. Okhan Akdur, akademik ve idari personel katıldı. 

Fen Edebiyat Fakültesi dekanlığı yapan Prof. Dr. İsmail Tarhan’dan görevini teslim alan Prof. Dr. Sermet Koyuncu Fen Fakültesi dekanlığına, Prof. Dr. Dinçay Köksal ise İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi dekanlığına atandı. 

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, dekanlık görevini yerine getiren Prof. Dr. İsmail Tarhan’a fakülteye vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ederken, görevi devralan Prof. Dr. Sermet Koyuncu’ya ve Prof. Dr. Dinçay Köksal’a başarılar diledi.

Tören, çiçek takdimiyle sona erdi.

Medektif

10 Ağu 2022 - 14:53 - Haberler

istanbul haber