HAREM’DE 100 BİN KİŞİLİK MUHTEŞEM KONSER ÇOŞKUSU

Üsküdar Belediyesi olarak gençleri müzik ve dansın eşlik ettiği bir festivalde buluşturduk. Harem Meydanı’nda düzenlediğimiz konser, Üsküdar Fest 2022 adıyla birçok ünlü şarkıcıya ev sahipliği yapıyor. Konserin ilk günü ünlü müzik grubu Kolpa ve şarkıcı Sefo sahnede en sevilen şarkılarını seslendire...

Üsküdar Belediyesi olarak gençleri müzik ve dansın eşlik ettiği bir festivalde buluşturduk. Harem Meydanı’nda düzenlediğimiz konser, Üsküdar Fest 2022 adıyla birçok ünlü şarkıcıya ev sahipliği yapıyor. Konserin ilk günü ünlü müzik grubu Kolpa ve şarkıcı Sefo sahnede en sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarını adeta coşturdu.

Önce Kolpa Sahne Aldı

Müzik ziyafetinin gerçekleştiği Harem Meydanı’na binlerce genç akın etti. Harem Meydanı ve çevresi, başta Üsküdar olmak üzere İstanbul’un dört bir yanından gelen gençlerle doldu. Sahneye ilk olarak Kolpa grubu çıktı. Kolpa, “Böyle Ayrılık Olmaz”, “Yatağın Soğuk Tarafı”, “Beni Aşka İnandır”, “Nasıl Öğrendin Unutmayı”, “Kafam Senden Bile Güzel” gibi en güzel şarkılarını Harem Meydanı’na akan gençlerle birlikte seslendirdi.

100 Bin Genç Sefo Şarkılarını Söyledi

Kolpa’ın ardından sahneyi ünlü rap şarkıcı Sefo devraldığında konser alanında gençlerin coşkusu adeta zirve yaptı. Harem Meydanı ve çevresinde toplanan 100 binden fazla genç ünlü sanatçının şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Sefo dillerden düşmeyen “Affettim”, “Tutsak”, “İsabelle”, “Geri Gel”, “Bilmem mi”, “Tozduman”, “İhtiyacım Yok”, “Rest” ve “Yarım Kalır” gibi şarkılarını gençlerin isteği üzerine defalarca söyledi.

Konser arasında sahneye çıkan Başkan Hilmi Türkmen gençleri ve sanatçıları selamladı. Sahnede açıklamalarda bulunan başkanımız gençlere “Bütün gençler şuan burada olmak istiyor. Ama bitmedi bu iki gün daha buradayız. Çünkü gençleri çok seviyoruz. Birlikte eğlenemeyenler birlikte iyi zaman geçirmeyenler birlikte bir gelecek kuramaz. Ben bu akşam burada hep birlikte eğlenen gençler görüyorum. Biz gençlerle iyi zaman geçirmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Öyle de yapıyoruz. Yani bu demek oluyor ki bu konserlerin, bu festivallerin devamı gelecek. İyi ki gençler var! Gençler için de iyi ki Üsküdar var! Siz geleceksiniz. Sizler bizim ülkemizin geleceğisiniz.” dedi.

3 gün sürecek Üsküdar Fest 2022’nin 2. gününde İkilem ve Pinhani grupları son gününde ise Ceza ve Derya Uluğ sevenleriyle buluşacak.

Medektif

10 Ağu 2022 - 18:53 - Haberler

istanbul haber