WUSHU RÜZGARI ESENLER’DE ESTİ

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 4 – 7 Ağustos 2022 tarihlerinde Mehmet Öcalan Spor Kompleksi‘nde gençlerimiz için wushu turnuvası gerçekleştirdi. Minikler – Yıldızlar bay – bayan olarak 48 kulüpten 700 sporcunun yarıştığı turnuvada;  Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü, Esenler ...

Esenler Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 4 – 7 Ağustos 2022 tarihlerinde Mehmet Öcalan Spor Kompleksi‘nde gençlerimiz için wushu turnuvası gerçekleştirdi.

Minikler – Yıldızlar bay – bayan olarak 48 kulüpten 700 sporcunun yarıştığı turnuvada;  Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü, Esenler Altınayak GSK, Fatih İlçesi Aksu Spor Kulübü, Esenler Fetih Spor Kulübü kupa kaldırdı.

Wushu Turnuvası Kupa Töreni’ne AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ve Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kamil Ayata, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Erhan Akcan da katıldı.

Ödül kazanan sporcular ve antrenörleri ev sahipliği için Esenler Belediyesi’ne ve Belediye Başkan Sayın Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkürlerini iletti.

Medektif

10 Ağu 2022 - 19:45 - Haberler

istanbul haber