Çocuk Kültür Evi “Yaz Atölyeleri Programı”nı Tamamladı

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi’nin, çocuklara yaratıcılıklarını ve kendi potansiyellerini ve ilgi alanlarını keşfedebilmeleri hedefiyle hazırladığı neşeli ” Yaz Atölyeleri Programı” tamamlandı.   18 Temmuz 2022 Pazartesi günü başlayan ve yoğun ilgiyle karşılanan program, Çocuk Kültür Evi’nde ...

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi’nin, çocuklara yaratıcılıklarını ve kendi potansiyellerini ve ilgi alanlarını keşfedebilmeleri hedefiyle hazırladığı neşeli ” Yaz Atölyeleri Programı” tamamlandı.  

18 Temmuz 2022 Pazartesi günü başlayan ve yoğun ilgiyle karşılanan program, Çocuk Kültür Evi’nde gerçekleşen atölyelerin ardından, Çanakkale Belediyesi Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Parkı, Rino Sanat Atölyesi, Çanakkale Belediyesi Aromatik ve Tıbbi Bitkiler Parkı ve Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı gezileriyle sürdürüldü. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen ve çocuklara ekoloji, drama, hareket/oyun, robotik/maker, akıl oyunları, müzik gibi birçok disiplinle tanışma fırsatı sunan renkli program, 10 Ağustos 2022 tarihinde sona erdi. 

Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları:

 https://www.facebook.com/cocukkulturevi/ https://www.instagram.com/cocukkulturevi/ https://twitter.com/CocukKulturEvi

Ayrıntılı Bilgi İçin: Cevatpaşa Mahallesi Piri Reis Caddesi Bayrak Sokak NO: 26/A   Telefon: 0 286 217 73 11

Medektif

12 Ağu 2022 - 07:00 - Haberler

istanbul haber