YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI

Bitlis Belediyesi tarafından başlatılan yol genişletme, beton ve istinat duvarı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Atatürk, İnönü,Taş ,8 Ağustos ve Gazibey mahallesi yol güzergahında oluşan tehlikeleri ortadan kaldırmak amacıyla başlattığı yol genişletme çalış...

Bitlis Belediyesi tarafından başlatılan yol genişletme, beton ve istinat duvarı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Atatürk, İnönü,Taş ,8 Ağustos ve Gazibey mahallesi yol güzergahında oluşan tehlikeleri ortadan kaldırmak amacıyla başlattığı yol genişletme çalışması devam ediyor.

Belediye yetkilileri, yol güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek: “ Halkımız için kentimizde alt ve üst yapı sorunlarını çözmek adına çaba gösteriyoruz. Bu çalışma tamamlandığında hem yol genişleyecek, hem de bazı tehlikeler ortadan kalkmış olacak. Bitlis halkını daha iyi ve güzel bir kente kavuşturmak için ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.” dediler.

Mahallelerde yapılan Çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise, Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay’a çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

12 Ağu 2022 - 07:24 - Haberler

istanbul haber