YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ

Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarıyla ‘Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı’ gerçekleştirmek üzere Trabzon’a gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı...

Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarıyla ‘Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı’ gerçekleştirmek üzere Trabzon’a gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Yılmaz’a ziyareti sırasında Trabzon Yerel Yönetimler Başkanı Abdülhamit Özdaş eşlik etti.

 

BAŞKAN ZORLUOĞLU BRİFİNG VERDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, tamamlanan, devam eden ve yapılması düşünülen projelerle ilgili Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’a brifing verdi. Çoğu Trabzon’da bir ilk olarak hayata geçirilen projeleri ilgiyle dinleyen Yılmaz, gösterdiği üstün gayret nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti.

 

ANI DEFTERİNİ İMZALADI

Ziyaret, hediye takdimi, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Büyükşehir Belediyesi anı defterini imzalamasının ardından sona erdi.

 

PROJELERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaretin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile birlikte Trabzon’da hayata geçirilen projeleri yerinde inceledi. Şehirlerarası Otobüs Terminali, Ganita-Faroz Sahil Düzenlemesi ve Kadın Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulunan Yılmaz, projelerin tamamlandığında Trabzon’a çok yakışacağını söyledi.

Medektif

18 Ağu 2022 - 19:29 - Haberler

istanbul haber