Yeni Motosiklet Park Alanları Kentlilerin Hizmetine Sunuldu

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce kent genelinde yeni motosiklet park alanları oluşturulmaya devam ediyor. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince, özellikle kent merkezinde trafik yoğunluğunun azaltılması ve kent içi trafiğinin güvenli bir şekilde akabilmesine yönelik gerçekleştir...

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce kent genelinde yeni motosiklet park alanları oluşturulmaya devam ediyor.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince, özellikle kent merkezinde trafik yoğunluğunun azaltılması ve kent içi trafiğinin güvenli bir şekilde akabilmesine yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar doğrultusunda, kent merkezinde motosiklet park alanı sayıları arttırılıyor.

Kent merkezinde motosiklet sürücülerinin gelişi güzel park yapmasından kaynaklı yaya ve araç trafiğinde aksamalara neden olmasının önüne geçilebilmesi amacı ile gerçekleştirilen çalışma kapsamında, Kemalpaşa Mahallesi Kemalyeri Sokak’ta 2 farklı noktada yeni motosiklet park alanı oluşturuldu.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından belirlenen program çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalar ile oluşturulan yeni motosiklet park alanları, kentlilerin hizmetine sunulmaya devam edecek.

Medektif

19 Ağu 2022 - 19:24 - Haberler

istanbul haber