ZAFER BAYRAMI HEYECANI ESENLER’DE!

Zafer Bayramı’nın tüm coşkusu Esenler’de hissedildi. Esenler Belediyesi, yaz akşamlarını konserlerle renklendirmeye devam ederken 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir etkinlikle kutladı. Esenler Yaz Akşamları etkinlikleri çerçevesinde bu kez rap müziğinin sevilen ismi Burak King Esenlerlilerle buluş...

KONSER BURAK KİNG - 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Zafer Bayramı’nın tüm coşkusu Esenler’de hissedildi. Esenler Belediyesi, yaz akşamlarını konserlerle renklendirmeye devam ederken 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir etkinlikle kutladı. Esenler Yaz Akşamları etkinlikleri çerçevesinde bu kez rap müziğinin sevilen ismi Burak King Esenlerlilerle buluştu. King sahneye Türk bayrağıyla çıkarak herkesin bayramını kutladı. Müzikseverler şanlı zaferimizin 100. yıl dönümünde Dörtyol Meydanı’nda gönüllerince eğlendi.

Konserde King, arkadaşlarıyla birlikte pek çok rap şarkısı seslendirdi. Esenler Dörtyol Meydanı’nı dolduran kalabalık, şarkıları hep bir ağızdan söyleyerek çektikleri fotoğraf ve videolarla anı ölümsüzleştirdi. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise Esenlerlilerin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayarak bir selamlama konuşması yaptı.

Konsere çocuklarıyla birlikte katıldığını belirten Ayşe Yaşar, “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Herkesin bayramını kutluyorum. Güzel bir etkinlik oldu. Kızlarım rap müziğini çok seviyor. Onlar için de değişiklik oldu. Çok eğlendiler. Teşekkür ediyoruz” dedi. 13 yaşındaki Emre ise konserde çok eğlendiklerini belirterek “Dörtyol Meydanı’nda çeşitli etkinlikler oluyor. Takip ediyoruz biz de. Konser de güzel oldu. Bayağı keyifli geçti” ifadelerini kullandı.

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği tüm kültür & sanat etkinliklerini ve programlarını öğrenmek için tıklayınız.

Medektif

31 Ağu 2022 - 17:22 - Haberler

istanbul haber