Rektörümüz Özcoşar, Ankara’da Bir Dizi Ziyaret Ve Görüşme Yaptı

2022-2023 Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Törenine katılmak için Ankara’ya giden Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, burada bir dizi ziyaret ve görüşme yaptı. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde “Kudüs’ün Geleceği: Akademik Çalışmalar” Sempozyumumuz Görüşüldü Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özco...

2022-2023 Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Törenine katılmak için Ankara’ya giden Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, burada bir dizi ziyaret ve görüşme yaptı.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde “Kudüs’ün Geleceği: Akademik Çalışmalar” Sempozyumumuz Görüşüldü

Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, ilk olarak Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesini ziyaret etti. Rektörümüz Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde, Ankara’da düzenleyeceğimiz “Kudüs’ün Geleceği: Akademik Çalışmalar” konulu sempozyumuz ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak ve hazırlıkları görüşmek üzere sempozyum ortaklarımız Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Saffet Köse ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim YILDIZ ile görüştü.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Ankara ziyaretleri kapsamında kısa bir süre önce Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı görevine atanan Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Rektörümüz  ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy’a görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’a teşekkür etti.

Kamu Başdenetçisi (Türkiye Ombudsmanı) Avukat Şeref Malkoç Ziyareti

Rektörümüz Özcoşar, son olarak Kamu Başdenetçisi (Türkiye Ombudsmanı) Avukat Şeref Malkoç’u ziyaret etti. Görüşmede Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç’a Mardin Artuklu Üniversitemizin çalışmaları ve Ankara’da düzenleyeceğimiz “Kudüs’ün Geleceği Akademik Çalışmalar” sempozyumu ile ilgili bilgiler verdi. Ziyaretten ve Mardin Artuklu Üniversitemizde yapılan çalışmalarla ilgili aldığı bilgilerden memnuniyet duyduğunu ifade eden Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç da Kamu Denetçiliği Kurumu ile ilgili Rektörümüze bilgiler aktararak kamu denetçiliğinin önemi konusunda değerlendirmelerde bulundu.  

 

Medektif

12 Eki 2022 - 20:48 - Haberler

istanbul haber