Açık Kapı Görüşmeleri 26 Ekim’den İtibaren Başlıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sürdürülen Açık Kapı Görüşmeleri başlıyor. Akademik ve idari personeller, öğrenciler ve vatandaşlarımıza yönelik olarak iletişimin aracısız ve samimi bir ortamda sağlanması, gözlem, tespit, önerileri dinlemek ve çözüm yolları geliştirerek, ü...

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sürdürülen Açık Kapı Görüşmeleri başlıyor. Akademik ve idari personeller, öğrenciler ve vatandaşlarımıza yönelik olarak iletişimin aracısız ve samimi bir ortamda sağlanması, gözlem, tespit, önerileri dinlemek ve çözüm yolları geliştirerek, üniversitemizin gelişmesine ve hizmet kalitesine katkı sunmak amacıyla geçtiğimiz yıllarda , pandemi sebebiyle ara verilen “Açık Kapı Günleri” görüşmelerine tekrar başlayacaktır.

Açık Kapı Görüşmeleri 26 Ekim 2022 tarihinden itibaren başlamak üzere, her hafta Çarşamba günleri randevusuz olarak, akademik-idari personeller için 15:00-17:00, öğrenciler ve vatandaşlarımız ile görüşmelerinde ise 17:00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Medektif

19 Eki 2022 - 16:53 - Haberler

istanbul haber