Sinop Üniversitesi: Rektörümüzden Taşınma Süreci Tamamlanan Birimlere ve Göreve Yeni Atanan Yöneticilerimize Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, taşınma süreci tamamlanan Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’ni ziyaret ederek, göreve yeni atanan birim yöneticilerimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.   Ziyaretlerde Rektörümüz Prof....

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, taşınma süreci tamamlanan Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’ni ziyaret ederek, göreve yeni atanan birim yöneticilerimize hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.  

Ziyaretlerde Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN’a, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Sayın Kamil DEMİRCİ, Prof. Dr. Sayın Cem Cüneyt ERSANLI ve Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN eşlik etti.

İlk olarak Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesini ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ve Rektör Yardımcılarımız burada; Fakülte Dekanı Prof. Dr. Sayın Nuri KAVAK, Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Sayın Yasemin ATA, Dr. Öğr. Üyesi Sayın Vedat ÜNALDİ ve Fakülte Sekreteri Sayın Yusuf Ziya GÖKKAYA ile bir araya gelerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

Daha sonra Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ve Rektör Yardımcılarımız; Lisansüstü Eğitim Enstitüsünü ziyaret ederek, Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sayın Fadime DİRİK, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Sayın Aydın ÜNAL, Doç. Dr. Sayın Sevda YILDIZ ve Enstitü Sekreteri Sayın Adem Kürşat KESKİN’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Son olarak Mühendislik ve Mimarlık Fakültesine geçen Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN ve Rektör Yardımcılarımız, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Kamil DEMİRCİ, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Sayın Hüseyin Turan ARAT ve Fakülte Sekreteri Sayın Şamil Ramazan ŞENER’e ziyaret gerçekleştirerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Medektif

20 Eki 2022 - 09:12 - Haberler

istanbul haber