Ahmet Çolakbayrakdar'dan Erkilet'e davet

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erkilet Mahallesi’nde 23 Ekim Pazar günü saat 14.00’de düzenlenecek programa tüm Kayserili...

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erkilet Mahallesi’nde 23 Ekim Pazar günü saat 14.00’de düzenlenecek programa tüm Kayserilileri davet etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)

Kayseri Kocasinan'ın yöresel ürünlerini tanıtmak ve markalaştırmak için gece-gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar; “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra her alanda vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Yerel değerlerimize sahip çıkarak, onların tanıtılması, gelecek nesillere aktarılması, markalaşması ve ekonomiye kazandırılması hususunda elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Bu kapsamda Kocasinan Belediyesi olarak Erkilet Mahalle’mizin kedi bacağı diye bilinen pekmez sucuğunu tanıtmak için program hazırladık. 23 Ekim Pazar günü saat 14.00’de ‘Erkilet Kedi Bacağı Tanıtım Günü’ etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Tüm vatandaşlarımızı etkinliğimize davet ediyorum” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’nin yöresel ürünlerini tanıtmak ve markalaştırmak için gayretlerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

22 Eki 2022 - 09:23 - Yaşam

istanbul haber